منابع خبری از برجاماندن ۲ کشته و ۲ زخمی درپی تیراندازی در واشنگتن خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، منابع خبری شامگاه چهارشنبه از وقوع تیراندازی در واشنگتن خبر دادند.
بر اساس این گزارش، در تیراندازی در واشنگتن پایتخت آمریکا دو نفر کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.
منابع خبری از محاصره محل وقوع تیراندازی توسط نیروهای پلیس خبر دادند و هنوز مشخص نیست مظنونی را تحت تعقیب دارند یا خیر.
پلیس اعلام کرد که خیابان های اطراف محل تیراندازی بسته شده است.
این در حالی است که شبکه خبری فاکس نیوز هم پیش از این به نقل از اداره پلیس متروپولیتن واشنگتن گزارش داده بود که دو نفر در ایستگاه مترو مرکز واشنگتن با چاقو زخمی شدند.
در این گزارش آمده بود که افسران پلیس وقتی به ایستگاه مرکزی مترو واشنگتن رسیدند، با دو نفر مواجه گشتند که با چاقو زخمی شده بودند. در این گزارش آمده است که یکی از قربانیان مردی است که بیهوش بوده، در حالی که قربانی دوم زنی است که جراحات کمتری داشته است.
لازم به ذکر است که حدود ۲۱ سال بعد از حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر؛ آمریکا همچنان کشوری ناامن است که اتحاد در آن وجود ندارد، بلکه بیش از قبل دچار جدایی و ازهم‌گسیختگی شده است. شرایط آشفته ایجادشده هم‌زمان با بازگشت نیروهای آمریکایی از افغانستان بار دیگر زخم‌های قدیمی را باز کرد ه است و بسیاری از آمریکایی ها از خود می‌پرسند که علت ناامنی در کشورشان چیست؟
تیراندازی و چاقو کشی در معابر و اماکن عمومی در آمریکا همواره در صدر بیشترین حوادث قرار دارد، هرچند به تازگی مشخص شده که تعداد بیشتری از تیراندازی‌ها در آمریکا نه در اماکن عمومی بلکه در خانه‌ها اتفاق می‌افتد و آمار تیراندازی و جرم در این کشور بسیار بالاست.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari