الجزیره در انتشار بازتاب خبر هک تلفن رئیس موساد، عکسی را منتشر کرد که بر آن نوشته است: دندانهایت را مسواک بزن. هکرها با هک تلفن رئیس موساد تصویر دندان هایش را منتشر کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر، الجزیره با انتشار عکسی در خصوص بازتاب هک تلفن رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) به واکنش کاربران رسانه‌ها در این خصوص پرداخت.
الجزیره عکسی را در این خصوص منتشر کرد که روی آن نوشته است: دندان‌هایت را مسواک بزن. هکرها با هک تلفن رئیس موساد تصویر دندان‌هایش را منتشر کردند.
بازتاب انتشار خبر هک تلفن رئیس موساد+ عکس
ماجرا از آنجا آغاز شد که چندی پیش وبگاه الاخبار در خبری فوری اعلام کرد که هکرهای ایرانی موفق شدند تلفن دیوید بارنیا، رئیس موساد را هک کنند و اطلاعات گوشی وی را نیز به دست آوردند.
به گفته الاخبار، نام گروه هکری که تلفن همراه رئیس موساد را هک کرده، گروه «دست های باز» است. در این عملیات سایبری، هکرها تصاویری از دندان‌های بارنیا را هم پخش کردند.

همچنین مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع عبری زبان اعلام کرد که هکرهای ایرانی تلفن همراه رئیس موساد را هک کردند. در این گزارش نیز گفته شده که هکرها تصاویری از دندان‌های رئیس موساد منتشر کرده و به او توصیه کردند که لازم است روزی دو بار دندان‌هایش را مسواک بزند.

رژیم صهیونیستی از نظر زیرساخت‌های سایبری بسیار ضعیف است و در مقاطع مختلفی مقامات و زیرساخت‌های این رژیم هدف حملات سایبری و هکری قرار می‌گیرند. چند ماه پیش نیز هکرها در حمله سایبری خود موفق به نفوذ به درون خانه «بنی گانتز»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شده بودند و تصاویری از او را در حیاط خانه اش منتشر کردند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari