یک خبرنگار صهیونیست در اظهاراتی که عمق نژادپرستی و خوی جنایتکارانه رژیم صهیونیستی را برملا می‌سازد، خواستار قتل اسرای فلسطینی شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های فلسطینی، یک خبرنگار صهیونیست در اظهاراتی که عمق نژادپرستی و خوی جنایتکارانه رژیم صهیونیستی را برملا می‌سازد، خواستار قتل اسرای فلسطینی شد.
هیلل بیتون روزین خبرنگار شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی در توییتی عنوان کرد که هم اکنون ۳۳۶ فلسطینی در زندان‌های این رژیم نگهداری می‌شوند که بیش از ۲۰ سال در اسارت بودند و ۸ نفر از آنان بیش از ۳۵ سال از عمر خود را پشت میله‌های زندان گذرانده‌اند.
روزین عنوان کرد که بجای هزینه کردن میلیون‌های شِکل (واحد پول رژیم صهیونیستی) برای نگهداری این افراد، بهتر بود که آن‌ها را به قتل می‌رساندیم!
گفتنی است در روزهای اخیر موضوع اسرای فلسطینی به ویژه اعتصاب غذای ۱۷۲ روزه خلیل عواوده اسیر فلسطینی بازتاب گسترده ای در جهان داشت و بار دیگر نگاه افکار عمومی جهان را به جنایات رژیم صهیونیستی معطوف کرد.
در پی این رخداد سازمان زندان های رژیم صهیونیستی بازداشت اداری خلیل عواوده را تعلیق کرد تا در نهایت وی که در شرایط وخیمی نیز قرار داشت، دست از اعتصاب غذا بکشد.
در روز پنج شنبه گذشته نیز سازمان زندان های رژیم صهیونیستی در پی اعلام آمادگی ۱۲۰۰ اسیر فلسطینی برای اعتصاب غذای سراسری، مجبور به لغو تدابیر توهین آمیز علیه اسرای محکوم به حبس ابد و حبس های طولانی مدت شد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari