ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین به جدیدترین ادعای رژیم صهیونیستی درباره ترور شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی الجزیره واکنش نشان داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین با صدور بیانیه‌ای به نتیجه تحقیقات ارتش رژیم صهیونیستی درباره ترور شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی الجزیره که در آن اعلام شد وی به صورت اشتباهی به ضرب گلوله نظامیان این رژیم به شهادت رسید، واکنش نشان داد.
در این بیانیه آمده است: گزارش اسرائیل درباره شهادت ابوعاقله، تلاش جدید این رژیم برای فرار از پذیرش مسئولیت به قتل رساندن اوست. ما با همکاری همه طرف‌های مربوطه و در رأس آنها دیوان کیفری بین المللی، به پیگیری پرونده شهادت ابوعاقله ادامه خواهیم داد.
ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد: هرگز به اسرائیل اجازه داده نخواهد شد که از مجازات به علت ارتکاب جنایت‌های مستمر علیه ملت فلسطین و مقدسات آن در امان باشد. همه شواهد و تحقیقات ثابت کرده است که اسرائیل ابوعاقله را به قتل رسانده و مرتکب این جنایت شده است.
ارتش رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه در تازه‌ترین موضع گیری درباره قتل شیرین ابوعاقله خبرنگار شبکه الجزیره، اذعان کرد که وی به صورت اشتباهی به ضرب گلوله نظامیان این رژیم به قتل رسیده است و دادستانی نظامی هیچ گونه تناقضی را که مستلزم انجام تحقیقات کیفری درباره قتل ابوعاقله باشد، مشاهده نکرده است.
شیرین ابوعاقله که یکی از خبرنگاران باسابقه شبکه الجزیره عربی بود، خردادماه هنگام پوشش حملات ارتش رژیم صهیونیستی در شهر «جنین» به شهادت رسید.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari