شبکه «دویچه وله» آلمان همه کارمندان خود را موظف کرده است تا رژیم صهیونیستی را به رسمیت بشناسند، در غیر این صورت اخراج می شوند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، برخی گزارشات حاکی از آن است که شبکه «دویچه وله» آلمان همه کارمندان خود را موظف کرده است تا رژیم صهیونیستی را به رسمیت بشناسند، در غیر این صورت اخراج می شوند.
بر همین اساس، روزنامه صهیونیستی هاآرتص اعلام کرد آیین نامه رفتاری این شبکه آلمانی که ابتدای ماه سپتامبر به روز رسانی شده بر اتخاذ اقدامات لازم علیه افرادی که دستور العمل‌های به روز شده را نقض نمایند، تاکید کرده است.
از جمله موارد ضروری برای فعالیت در شبکه دوچه وله مخالفت با هر گونه تبعیض نژادی از جمله تبعیض بر اساس جنسیت، نژاد و یهود ستیزی و همچنین عدم پذیرش حق «اسرائیل» به عنوان یک کشور است.
در بخش دیگری از دستور العمل جدید دویچه وله در اشاره به هولوکاست آمده است: بر اساس تاریخ آلمان ما التزام و پایبندی ویژه‌ای به آلمان داریم.
دویچه وله در فوریه گذشته ۷ کارمند عرب خود در بخش اخبار عربی خبرگزاری آلمان را به بهانه یهود ستیزی و به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی از کار اخراج کرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari