در جریان درگیری‌های صبح امروز (پنجشنبه) میان فلسطینیان و نیروهای رژیم صهیونیستی پس از یورش صهیونیست‌ها به روستای «کفر دان» واقع در غرب شهر «جنین»؛ یک نوجوان فلسطینی به شهادت رسید و دو تن دیگر زخمی شدند.
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت عربی ۲۱، عدی طراد صلاح، نوجوان ۱۵ ساله فلسطینی به ضرب گلوله اشغالگران مجروح شد و سپس از شدت جراحت وارده به شهادت رسید.
عدی طراد صلاح پس از ورودش به بیمارستان دولتی «جنین» در شمال کرانه باختری، از شدت جراحت وارده به شهادت رسید و دو جوان فلسطینی دیگر نیز مجروح شدند.
نیروهای رژیم صهیونیستی شماری از فلسطینیان را بازداشت کردند که از میان آنها نزدیکان دو شهید فلسطینی مجری عملیات «الجلمه» بودند که دیروز چهارشنبه به وقوع پیوست.
درگیری‌های خشونت‌باری در محله‌های این منطقه دایر بود.
نیروهای رژیم صهیونیستی صبح امروز به روستاهای کفر دان، کفر راعی و جبع یورش برده و اقدام به بازداشت پنج فلسطینی کردند که از میان آنها «أیسر الأطرش»، اسیر آزاده نیز وجود دارد.
پیشتر منابع محلی از درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت فلسطین با اشغالگران اسرائیلی در نزدیکی ایست بازرسی «الجلمه» در شمال جنین خبر دادند.
این منابع اعلام کردند که دو جوان فلسطینی با نام‌های “احمد عابد” (۲۳ ساله) و “عبد الرحمن هانی صبحی” (۲۲ ساله) به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند، دو جوان فلسطینی صبح روز چهارشنبه سعی داشتند وارد محدوده شهرک «جان نیر» در نزدیکی مرکز ایست بازرسی «الجلمه» واقع در نزدیکی شهر جنین در شمال کرانه باختری شوند که نیروهای ارتش اسرائیل این دو جوان فلسطینی را محاصره کردند و سپس تبادل آتش صورت گرفت و در نهایت این دو فلسطینی به شهادت رسیدند.
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز از کشته شدن یک افسر اسرائیلی در درگیری با مبارزان مقاومت خبر داد.
انتهای پیام 

source

توسط jahankhabari