سخنگوی جنبش حماس حمله بامداد امروز (شنبه) رژیم صهیونیستی به سوریه را محکوم کرد. همچنین وزارت حمل‌ونقل سوریه اعلام کرد، فرودگاه دمشق به شکل عادی مشغول فعالیت بوده و هیچ تغییری در برنامه پروازهای آن ایجاد نشده است.
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت العهد، حازم قاسم، سخنگوی جنبش حماس امروز در بیانیه‌ای اظهار کرد: حمله رژیم صهیونیستی به کشور برادر سوریه و هدف قرار دادن فرودگاه بین‌المللی دمشق را که موجب شهادت پنج سرباز ارتش سوریه شد، به شدت محکوم می‌کنیم.
سخنگوی حماس در ادامه تاکید کرد: حمله ارتش رژیم اشغالگر به سوریه در امتداد حمله این رژیم به کل منطقه است، حماس در مقابله با این حملات مکرر در کنار سوریه ایستاده و از آن حمایت می‌کند.
همچنین وزارت حمل‌ونقل سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد، فرودگاه دمشق به شکل عادی مشغول فعالیت و خدمت‌رسانی به مسافران است و هیچ تغییری در پروازهای برنامه‌ریزی شده فرودگاه ایجاد نشده است.
پیشتر یک منبع نظامی به خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش داده بود که “حدود ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه بامداد شنبه دشمن اسرائیلی حملات موشکی را از سمت شمال شرق دریاچه طبریا آغاز کرده و نزدیکی فرودگاه دمشق و برخی مناطق جنوب شهر دمشق را هدف قرار داد”.
این منبع افزود: پدافند هوایی سوریه با موشک‌های دشمن مقابله کرده و بیشتر آنها را سرنگون کرد، این حمله به شهادت پنج سرباز ارتش سوریه و برخی خسارات مالی منجر شد.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari