معترضان صهیونیست در اعتراض به سیاست‌های قضایی بنیامین نتانیاهو، قرار است پیش از رفتن نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به آمریکا در مقابل فرودگاه بن گوریون تجمع کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه فلسطینی شهاب نیوز، هزاران نفر از ساکنان تل آویو امشب در ادامه اعتراضات سراسری خود علیه تغییرات قضائی کابینه نتانیاهو و پیش از رفتن وی به آمریکا در مقابل فرودگاه بن گوریون تظاهرات برگزار کنند.
بر پایه این گزارش، سران سیاسی مخالف نتانیاهو با فراخوانی از مخالفان اصلاحات قضائی کابینه نتانیاهو درخواست کردند با تجمع در مقابل فرودگاه بن گوریون رأس ساعت نه و نیم شامگاه یکشنبه به وقت محلی قبل از سفر نتانیاهو به آمریکا تظاهرات برگزار کنند.
منابع فلسطینی گزارش دادند که هزاران تن از ساکنان تل آویو پس از پایان مراسم سال نو عبری، یکشنبه آماده می‌شوند با تظاهراتی گسترده از خیابان «روچیلد» یکی از شلوغ‌ترین نقاط تل آویو به سمت خیابان «کاپلان» که به فرودگاه بن گوریون منتهی می‌شود به اصلاحات قضائی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعتراض کنند.
در خبری مرتبط، تارنمای صهیونیستی «تایمز آف اسرائیل» نوشت: شهر نیویورک به روش خاصی برای استقبال از نتانیاهو آماده می‌شود و با استفاده از لیزر شعارهایی علیه وی بر روی دیوار سازمان ملل در نیویورک به نمایش درآمد!
این روزنامه صهیونیستی افزود: رهبران اپوزیسیون علیه نتانیاهو و لایحه کاهش اختیارات دادگاه عالی رژیم صهیونیستی، تظاهراتی را برپا خواهند کرد.
سازمان‌دهندگان تظاهرات می‌گویند که این فقط سرآغاز اعتراضات علیه نتانیاهو است و وی به دلیل گستاخی و انجام سفر کنونی به نیویورک، با اقدامات اعتراضی بیشتری مواجه خواهد شد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari