فدریکو گاتی در ژانویه ۲۰۲۲ به یوونتوس پیوست و تابستان بعدی به این تیم اضافه شد. او گام به گام خود را با تیم ماسمیلیانو آلگری وفق داد و راهش را به تیم پیدا کرد.

او پس از پیوستن به یوونتوس پیشرفتش را ادامه داد. تا جایی که اعتماد آلگری را به طور کامل به دست آورد و تبدیل به یکی از بازیکنان اصلی و فیکس بانوی پیر شد.

قرارداد ستاره متهم به شرط‌بندی‌ تمدید شد!

میل او برای پیشرفت تمام‌نشدنی است و پیشرفت او مستمر. نمایش‌های اخیر او در پیراهن یووه کاملا نشان‌دهنده این موضوع هستند. او در دربی برابر تورین گل اول تیمش را به ثمر رساند و گره بازی را باز کرد. در بازی این هفته برابر میلان هم در دفاع مستحکم بود و با عملکردی شگفت‌انگیز سهم بزرگی در پیروزی یک بر صفر یوونتوس داشت.

شماره چهار یوونتوس سه گل با پیراهن یوونتوس به ثمر رسانده است و از زمان ثبت اولین بازی او در یوونتوس، هیچ مدافع وسط ایتالیایی‌ای در سری A از او بیشتر گلزنی نکرده است.

قرارداد ستاره متهم به شرط‌بندی‌ تمدید شد!

او در کار دفاعی نیز در یووه حرف اول را می‌زند. در همین بازه زمانی، هیچکدام از مدافعان یوونتوس از او کمتر دریبل نخورده‌اند (۰/۲۶ در هر بازی، یعنی تنها ۹ دریبل در ۳۴ بازی).

مذاکرات تمدید قرارداد با او از تابستان آغاز شده بود و امروز با اعلام رسمی باشگاه یوونتوس، این تمدید رسمی شد و او تا سال ۲۰۲۸ بازیکن یوونتوس است.

source

توسط jahankhabari