استودیوی BioWare با یک پست جدید در وبلاگ رسمی خود، به نظر می‌رسد که به Mass Effect 5 و نام احتمالی آن اشاره دارد. همچنین، گویا به این موضوع اشاره شده که طرفداران سرانجام سوالات خود در رابطه با پایان Mass Effect 3 را دریافت خواهند کرد. هنوز معلوم نیست که منظور از دریافت پاسخ‌ها، به بازی بعدی از سری مربوط می‌شود یا رویداد N7.

رئیس سری Mass Effect، مایک گمبل (Mike Gamble)، در این باره نوشت:

ما بسیاری از سوالاتی که شما دارید را در طول این سال‌ها از خودمان نیز پرسیدیم. چه اتفاقی برای کسانی که در بازی‌ها عاشقشان بودید رخ داد؟ چه کسی مُرد؟ چه کسانی بچه‌دار شدند؟ صدای یک Volus کودک به چه شکل است؟ و مطمئناً برای این سوالات پاسخ‌هایی نیز وجود دارد، اما شما باید برای شنیدن آن‌ها صبر کنید. و همانطور که انتظار می‌رفت، هر چیزی که ما در روز N7 می‌گوییم، پیدا کردنش راحت نخواهد بود.

با جست‌وجو و کاوش طرفداران، آن‌ها تیزری را تحت نام EPSILON پیدا کردند. آیا این بدان معنا است که بازی بعدی از سری Mass Effect، این نام را در خود خواهد داشت؟

تیزر کامل منتشر شده تحت نام EPSILON را در ادامه مشاهده می‌کنید:

اشاره به دو موضوع دیگر نیز قابل توجه است. پیش از انتخاب نام Mass Effect برای این فرنچایز، BioWare عنوان Epsilon Effect را در نظر داشت. همچنین، پنجمین عدد رومی (V) نیز EPSILON نام دارد.

همانطور که می‌دانید، BioWare در حال حاضر روی Dragon Age: Dreadwolf کار می‌کند و Mass Effect بعدی همچنان در مرحلۀ پیش‌تولید قرار دارد.

source

توسط