بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا پس از تساوی 4-4 امروز (یکشنبه) منچسترسیتی در خانه چلسی در مهمترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس، به خبرنگاران گفت: تبلیغ خوبی برای لیگ برتر شد چون یک بازی مهیج و سرگرم کننده را دیدیم که در آن هر دو تیم می‌خواستند برنده باشند. من از چلسی انتظاری جز این نداشتیم. آنها تیمی فوق‌العاده و دارای بازیکنانی بزرگ هستند. البته ما می‌دانستیم که آنها همیشه مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌کنند.

سرمربی من‌سیتی افزود: کنترل بازی سخت بود به خصوص با حضور بازیکنانی تکنیکی مانند کول پالمر و میخایلو مودریک در ترکیب این تیم. آنها با دریبل‌های‌شان کار را برای ما دشوار می‌کردند. با این حال نبض بازی در دست ما بود و دو سه موقعیت تک به تک هم داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل‌شان کنیم. در کل بازی سختی بود اما فکر می‌کنم که نتیجه‌ای عادلانه برای آن رقم خورد. من به تیمم بابت تلاش‌هایش تبریک می‌گویم. حالا به تعطیلات (وقفه دو هفته‌ای برای برگزاری بازی‌های ملی) می‌رویم و برای بازگشت آماده می‌شویم.تقسیم امتیازات در ماراتن 8 گله چلسی و منچسترسیتی

گواردیولا در پاسخ به این سؤال که آیا ترجیح می‌داد بازی با تساوی یک – یک تمام شود تا 4-4 اظهار داشت: خب نتیجه دیگر رقم خورده است. ترجیح من این بود که بازی را 7 بر صفر می‌بردیم اما مقابل حریفی در سطح چلسی که تیمی فوق‌العاده است، چنین چیزی رخ نمی‌دهد. نمی‌دانم دو تیم چند تا موقعیت خطرناک داشتند اما در نهایت دو تیم تلاش‌شان را انجام دادند و این همان چیزی بود که از آنها انتظار می‌رفت.

انتهای پیام/

 

source

توسط