بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

محمدرضا شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره جراحی کتفش که روز یکشنبه (21 آبان) انجام شد، اظهار داشت: ظهر روز 21 آبان به اتاق جراحی رفتم، دکتر گفت یک عمل عادی کتف دو سه ساعت طول می‌کشد، اما عمل تو 5 ساعت طول کشید چون پارگی خیلی زیاد بود.

وی درباره اینکه کجا کتفش آسیب دیده، تاکید کرد: در فینال مسابقات جوانان جهان در همان یک دقیقه اول کتفم درآمد اما مجبور بودم با همان شرایط ادامه بدهم. دیدم پارگی کتفم زیاد است و با این شرایط نمی‌شود کشتی گرفت، درنهایت تصمیم بر این شد که جراحی کنم.

قهرمان بروجردی کشتی آزاد در پاسخ به این سوال که از چه زمانی می‌تواند دوباره تمرینات کشتی را آغاز کند؟، گفت: دو هفته دیگر بخیه‌ها کشیده می‌شود، دکتر گفت یک سال نمی‌توانی کشتی بگیری. تازه سر 6 ماه می‌توانم وزنه زدن سبک را شروع کنم.

شاکری در واکنش به این موضوع که با این حساب المپیک را از دست خواهد داد، عنوان کرد: به انتخابی المپیک و المپیک نخواهم رسید. من طبق زمان‌بندی که پزشک در نظر گرفته، کارم را پیش خواهم برد تا در بهترین شرایط ممکن به تشک برگردم.

نفر اول وزن 65 کیلوگرم جام تختی درباره اینکه به نظر می‌رسد بین او و رحمان عموزاد امسال رقابت تنگاتنگ و نزدیکی برای رسیدن به دوبنده 65 کیلوگرم تیم ملی در المپیک وجود داشته باشد، گفت: خودمم فکرش را نمی‌کردم که کارم به جراحی بکشد و اینطور عقب بیافتم، اما چه می‌شود کرد.

قهرمان جوانان جهان در خاتمه ضمن اشاره به حمایت فدراسیون کشتی از او، تاکید کرد: از فدراسیون کشتی ممنونم که همه هزینه‌های جراحی‌ام را تقبل کرد. علی آقای دبیر و آقا محسن (کاوه) کم نگذاشتند. علی روحی هم پیگیر کارهایم بود، من از حمایت و پشیبانی همه این عزیزان ممنونم و امیدوارم با قدرت دوباره به تیم ملی برگردم و محبت آنها را با مدال جبران کنم.

انتهای پیام/

source

توسط