به تازگی، اطلاعاتی در رابطه با عناوین Tiny Tina’s Wonderlands 2 و Borderlands 4 به بیرون درز پیدا کرده و طرفداران را حسابی هیجان‌زده ساخته است.

در سال ۲۰۲۲، بازی Tiny Tina’s Wonderlands با استقبال نسبتاً مثبتی عرضه شد، یکی از بهترین اسپین‌-آف‌های اخیر را به همراه داشت و به طرفداران Borderlands یک کمپین کاملاً جدید و خنده‌دار برای بازی در دنیایی تخیلی و با مضمون فانتزی ارائه داد. در سال ۲۰۱۹، عنوان Borderlands 3 (آخرین نسخه اصلی این مجموعه) عرضه شد و با استقبال بسیار زیادی روبه‌رو گشت.

اخیراً اشاره‌ای در شبکه اجتماعی لینکدین مشاهده شده که نشان می‌دهد هر دو بازی Tiny Tina’s Wonderlands 2 و Borderlands 4 در حال توسعه هستند. چندی پیش بود که رندی پیچفورد (Randy Pitchford)، مدیرعامل سابق استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software)، اعلام کرد Borderlands 4 در حال توسعه است و این اشاره اخیر، در کنار سایر موارد نشت مرتبط با آن، ما را امیدوارتر می‌سازد.

با استفاده از اطلاعات موجود در پروفایل یک «مدیر ارشد فنی و تولید» که برای مدت کوتاهی در گیرباکس سافتور کار می‌کرده (با قرارداد)، فهمیده‌ایم که او بر کارمندانی که روی چندین عنوان کار می‌کردند نظارت داشته است، از جمله Borderlands 4 و Tiny Tina’s Wonderland 2.

شایان ذکر است که این فرد، حدود سه ماه در این سمت مشغول بوده – از ماه مه تا ژوئیه سال ۲۰۲۲ (اردیبهشت الی تیر ۱۴۰۱) – بنابراین به سختی می‌توان چیزی را به طور دقیق ارزیابی کرد، مثلاً اینکه بازی‌های مذکور تا چه اندازه توسعه یافته‌اند. اما مطمئنا منطقی است اگر فکر کنیم که Borderlands 4 فاصله زیادی تا رونمایی شدن ندارد، با توجه به اینکه بیش از چهار سال از انتشار آخرین عنوان اصلی این سری می‌گذرد.

نظر قدیمی رندی پیچفورد در مورد توسعه بالقوه Borderlands 4:

ما قطعاً روی چیزهای شگفت‌انگیزی کار می‌کنیم که امیدوارم شما را شگفت‌زده و خوشحال کنند.

اگر کسی دارای مهارت‌های Pay-Bills است و می‌خواهد وارد برخی از فعالیت‌های مربوط به Borderlands شود، ما در حال کار بر روی این بازی بزرگ هستیم.

مانند هر «نشت» دیگری با این ماهیت، مهم است که آن‌ را با کمی شک و تردید بخوانید، زیرا در پایان روز، هر کسی می‌تواند هر چیزی را در پروفایل لینکدین خود بنویسد. این یکی از اولین ارجاعاتی است که در رابطه با Tiny Tina’s Wonderlands 2 داشته‌ایم، اما تنها یک سال و نیم از انتشار اولین بازی می‌گذرد، بنابراین می‌توان حدس زد که باید برای مدت بیشتری منتظر بمانیم.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط