آخرین ضربه پنالتی تیم استقلال در جریان رقابت‌های لیگ برتر فصل جاری توسط بازیکن فرانسوی این تیم به گل تبدیل شد.

کوین یامگا بهترین گلزن استقلال در لیگ برتر بیست و یکم و دومین گلزن این تیم در لیگ برتر گذشته همواره در این دو فصل جزو نفرات اصلی زدن پنالتی در تیم استقلال به شمار رفته است.

یامگا در اولین فصل حضورش در استقلال پس از چند ضربه پنالتی از دست رفتهٔ وریا غفوری از سوی فرهاد مجیدی به عنوان پنالتی زن اول استقلال تعیین و پس از آن در تیم ریکاردو ساپینتو و جواد نکونام تا امروز همه ضربات پنالتی استقلال را به گل تبدیل کرده است.

آخرین ضربه پنالتی کوین یامگا در دیدار فصل جاری بین استقلال و هوادار بود که او پس از عقب افتادن تیمش با دو گل از حریف همشهری پشت ضربه پنالتی ایستاد و نتیجه بازی را به دو بر یک تغییر داد.

امروز و در آخرین جلسه تمرینات تیم استقلال بار دیگر جواد نکونام با تعدادی از بازیکنان در این باره صحبت و در نهایت کوین یامگا را به عنوان زننده ضربه پنالتی احتمالی دربی مقابل پرسپولیس تعیین کرد که این می‌تواند خبر بدی برای علیرضا بیرانوند به شمار برود.

از سوی دیگر با توجه به موفقیت علیرضا بیرانوند در مهار ضربات پنالتی در جریان مسابقات ملی و لیگ برتر قطعاً به دست آمدن ضربه پنالتی احتمالی برای استقلال می‌تواند یک تقابل جذاب بین کوین یانگا و علیرضا بیرانوند را رقم بزند.

در صورت وقوع ضربه پنالتی برای استقلال ستاره فرانسوی استقلالی‌ها که تاکنون هیچ پنالتی را از دست نداده قطعاً برای به چالش کشیده شدن مقابل بیرانوند فرصت خوبی به دست خواهد آورد.

یادآور می‌شود؛ یامگا فقط در یک مسابقه پنالتی اش با مشکل مواجه شد که آن هم با اعلام خطای دروازه‌بان و اعلام تکرار ضربه این فرصت را در اختیار بازیکن فرانسوی استقلال قرار داد تا یامگا در ضربه دوم پنالتی اش را به گل تبدیل کند.خرین ضربه پنالتی تیم استقلال در جریان رقابت‌های لیگ برتر فصل جاری توسط بازیکن فرانسوی این تیم به گل تبدیل شد.

source

توسط jahankhabari